.

.

Куче Милениче Животно Фотографија Кат Слика Приврзок Гроздобер Ѓердан Сребрен Клуч Накит

Куче Милениче Животно Фотографија Кат Слика Приврзок Гроздобер Ѓердан Сребрен Клуч Накит

Оценки на купувачот:

DEN 495.84
Од стоката
Во магацинот

Големина : Должина На Клучот : 9 см / 3,5 инчи;дијаметар На Нафора : 2,5 см / 1 инч;должина На Синџирот : 50 см / 19,7 инчи класификација : Карактеристика На Клучот Ѓердан : - Послужавниците се направени од силна метална легура, нема да се свиткаат. Прекрасни послужавници Во ретро стил Водат, никел и без кадмиум.- Клучниот ѓердан е добар подарок за да изразите дека секогаш сте тука за неа. Почетниот ѓердан ќе направи одличен додаток и ќе даде комплимент за секој стил и пригода. - Дојде спакувани убаво, и со подарок кутија да го задржи во за безбедно чување кога патуваат или чување!Материјал : Количина На Метален Пакет : Клучен ѓердан€1 овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Куче Миленичиња Животно Фотографија Кат Слика Приврзок Гроздобер Ѓердан Сребрен Клуч Накит.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата