.

.

Авамо Женски Тренери За Удобност Патики Со Широка Ширина Чипка Обични Чевли За Трчање Црна ГОЛЕМИНА 8

Авамо Женски Тренери За Удобност Патики Со Широка Ширина Чипка Обични Чевли За Трчање Црна ГОЛЕМИНА 8

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Жени, Дами, Девојки. Стил : Чевли За Пешачење, Патики За Пешачење, Качување, Секојдневно, На Отворено. Женски Модел На Патики Тип : Шиење Во Боја . Женски Атлетски Чевли Боја : Розова, Црна Бела, Црна Црвена (Опционално). Женски Пешачки Чевли Големина : 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : Мува Ткаат. Надворешен материјал : Д-р. Прицврстување : Чипка Нагоре. Тип На Прст : Затворен Прст. Висина На Цевката : Низок Врв. Единствен Занает : Вискозни Чевли. Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Пешачење, На Отворено. Оваа патика е одлична опција за разни активности, од активности на отворено и тренинзи во теретана до еден ден во паркот или трчање. Содржина На Пакетот : . Содржина На Пакетот : . 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). Лесен И Дишечки Мрежен Горен Дел : горниот дел од овие женски чевли за пешачење е изработен од материјал за ткаење на мува со лесен и дише, држете ги нозете подалеку од влажната состојба.Модните патики за жени можат да помогнат да се создаде сува средина за вашите стапала за време на движењето. Ergономски Надворешен Ѓон : женскиот надворешен ѓон за атлетски чевли е издржлив ултра материјал, нуди висока еластичност и лесен. МД ѓонот додава отпорност на лизгање,амортизирање, апсорпција на удари, отпорен на триење и обезбедува чувство на абење што дише. Влошка за дишење : Еластичната Влошка за Дишење е пријателска за кожата и ја отстранува влагата. Влошката што ја отстранува влагата ги држи нозете подалеку од влажната состојба. Женските патики за одење совршено се вклопуваат во женските стапала и имаат продолжена потпора на лакот кога стапалата почнуваат да се заморуваат и губат добра форма. Женски модни патики : женскиот дизајн на Патики е уникатен и погоден и за слободно време и за атлетска употреба. Применливи прилики : оваа модна патика за жени има дизајнирано класично совпаѓање на боите, лесно се совпаѓаат со облеката. Совршен за секојдневни, пешачење, патување, трчање,џогирање, тренинзи, физички вежби и какви било прилики.Секојдневни дневни чевли кои можат да донесат повеќе уживајте во вашиот живот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата