.

.

Бебе Девојка Божиќ Облека 6-Месеци Дете Деца Бебе Девојка Момче Календар Кинески Нова Година Танг Костум Црвена Ханфу Долг Ракав Ватиран Кошула Блузи Зима Топло На?

Бебе Девојка Божиќ Облека 6-Месеци Дете Деца Бебе Девојка Момче Календар Кинески Нова Година Танг Костум Црвена Ханфу Долг Ракав

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Долг ракав. Боја за Миење раце Облечете Новороденче Пакет Облека Панталони Ромпер Бебешка Карирана Кошула Момчиња Дуксери Со Дуксери Поставете ја табелата : . Големина : 80 Препорачана Возраст : 1-2 Години Биста : 64см/25.2" Врвови Должина : 39см/15.3" Должина На Панталони : 42см/16.5"Големина : 90 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 68см/26.8" Врвови Должина : 42см/16.5" Должина На Панталони : 47см/18.5"Големина : 100 Препорачана Возраст : 3-4 Години Биста : 72см/Должина На Врвовите од 28,3" : 45см/17,7" должина на панталони : 52см/20,5"големина : 110 Препорачана Возраст : 4-5 години биста : 76см/29,9" Должина На Врвовите : 48см/18,9" должина на панталоните : 56см/22,1"големина : 120 Препорачана Возраст : 5-6 години биста : 80см/31,5" Должина На Врвовите : 51см/20.1" должина на панталони : 61см/24.0"големина : 130 препорачана возраст : 6-7 Години биста : 84см/33.1" Врвови должина : 54см/21.3" Должина На Панталони : 65см/25.6"големина : 140 препорачана возраст : 7-8 Години биста : 88см/34.6" врвови должина : 57см/22.4" Должина на Панталони : 71см/27.9" подарок за деца : за секојдневно носење Како Што Се Новогодишна Забава,Роденденска Забава,одмор,одмор,фотографија И кој Било друг специјален фестивал Момчиња атлетски тимови големина 7 копче 4 Новородени Тимови слики бебе западна облека момчиња 5т Активни Панталони. 95% Памук, 5% Полиестер Облека Момчиња облека 6t Облека Деца Зимски Фустан Момчиња 7 Годишниот Тренерка со. Материјал : Мешавина од Памук, Чувство На мека Рака, На Кожата На Вашето Бебе 12 Месеци Летни Тимови Девојки 3 6 Месеци Момче Дуксер Бебе Момче Кошула Бебе Момчиња Предмети Подарок Момчиња Облека Големина 3. Забелешка : Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Да Нарачате!!! Користете Слична Облека За Да Ја Споредите Со Големината Зимски Пижами 2т Момчиња 6 Момчиња Облека Дводелна Панталона Бебешка Машна Зимска Облека. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Кошула +1 ПАРЧИЊА Панталони 3 Месеци Облека За Големи Момчиња Облека За Момчиња 8 Дете Темно Момче 12 Месеци Облека.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата