.

.

Божиќ Порибување Рачно Изработени Божиќ Божиќ Украс 2

Божиќ Порибување Рачно Изработени Божиќ Божиќ Украс 2

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Украсете за сезоната со овој прекрасен Чорап Рачно Изработен Божиќен Украс А/2. Совршен за вашиот дом или како подарок за пријател или сакана личност. Сигурно ќе воодушеви од година во година. Секој Украс Е Со Димензии 1,9 "х 0,8 " х 4,3". Направено Од Дрво. Безвременски украс што ќе го сакате од година во година или прави одличен подарок. Совршено за секое празнично Божиќно (Божиќно) Дрво.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата