.

.

Уникатни Врски За Разбој Внатрешен Надворешен Модерен Тепих Кафеав Црн 5 ' 4 Преоден Плоштад Со Пруги Совршен За Влез Во Гаражата На Дворот

Уникатни Врски За Разбој Внатрешен Надворешен Модерен Тепих Кафеав Црн 5 ' 4 Преоден Плоштад Со Пруги Совршен За Влез Во Гаражата

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Дали сте во потрага по тепих на отворено' Не Гледајте подалеку од Нашата Колекција на Отворено. Од тркачи до октагони, нашата Надворешна Колекција има секакви форми и големини. Бои премногу! Апстракт, земја,шарени, па дури и гроздобер, Нашата Колекција на Отворено ве покрива. Оваа колекција може да се грижи за сите желби и потреби на отворено. Браун/6' 0 х 6 ' 0 Плоштад. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба; Трем; Двор; Сончева Соба. 0,16 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатрешен/Надворешен. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата