.

.

Алуминиум, 'рѓа-Олеум Запира' Рѓа Заштитни Емајл, fl оз

Алуминиум, 'рѓа-Олеум Запира' Рѓа Заштитни Емајл, fl оз

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Алуминиум, 'рѓа-Олеум Запира' Рѓа Заштитен Емајл, 8 fl oz : Обезбедете издржлив заштитен слој за сите ваши внатрешни и надворешни проекти. Формулата за превенција од ' рѓа нуди одлична отпорност на абразија, избледување, чипсување и затапување. Бојата се суши на допир за 2-4 часа и лесно се нанесува, покривајќи помеѓу 50-90 квадратни метри на кварт. Не за употреба на галванизиран челик, Погоден И за внатрешна и за надворешна употреба на метал, дрво, бетон и ѕидарија. Формулиран за да обезбеди одлична превенција од ' рѓа и отпорност на абразија, избледување, испорака и затапување. Се суши на допир за 2-4 часа. Не за употреба на галванизиран челик.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата