.

.

Дадарија Девојки Костими За Капење Големина 10-Два 2-12Т Мало Бебе Деца Девојчиња Возбудува Цврст Едноделен Костим За Капење Костими За Капење На Плажа Портокал 116, Де

Дадарија Девојки Костими За Капење Големина 10-Два 2-12Т Мало Бебе Деца Девојчиња Возбудува Цврст Едноделен Костим За Капење

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Таков моден семеен фустан за вашите и вашите девојки секојдневно и надворешно носење !, Сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Пол : Девојки Материјал : Полиестердекорација : должина на Ракавот : Стил Без Ракави : Случајна Прилика : Секојдневниот Пакет вклучува : 1 комплет Костими За Капење и рачното перење и машинското перење Се ВО РЕД ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. ━━━━━━━━━━Обрнете Внимание На Споредбата На Големината━━━━━━━━━━ 【Дадарија Кликнете Или пребарувајте Дадарија за да добиете повеќе стилови на облека што ви се допаѓаат.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата