.

.

цувимк Облечени Комбинезони За Жени, Жени Памучни Ленени Прилагодливи Комбинезони За Лигавчиња Секојдневен Широк Комбинезон Со Широки Нозе Со Бели Џебови, XL

цувимк Облечени Комбинезони За Жени, Жени Памучни Ленени Прилагодливи Комбинезони За Лигавчиња Секојдневен Широк Комбинезон

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Женски Патент Против Вратот Комбинезон Со Долги Ракави Боди Костум Спортски Комбинезон Широки Комбинезони за Женска Сезона : Fall и зима. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : долги ракави. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 компјутер комбинезон. 87% Полиестер, 13% Спандекс. Машинско Перење. Материјал : овој комбинезон е изработен од мека ткаенина,Добро изработен.Не проѕирна,Удобна ткаенина, без намалување или пилинг. Карактеристики : Прилагодлив ремен за шпагети според вашата удобност,лабав и слободен на пределот на половината за жени, лесен за ставање и исклучување.Прилагодлив комбинезон за ремени за шпагети, комбинезон без ракави за жени, широк ромпер за нозе, џебови од две страни, долг ромпер за жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата