.

.

Женска Куш Н Нога

Женска Куш Н Нога

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Совршена ноќна удобна влечка или опција за пост-оперативниот пациент. Се одликува со дополнително големо затворање на ременот за кука и јамка за лесно влегување и цврсто вклопување, како и лесен ѓон удобен за внатрешно носење, но доволно издржлив за надворешно. Проет Куш Нога-Растеглива-Женска-Црна Боја : Црна. Совршена ноќна удобна влечка или опција за пост-оперативниот пациент. Пропет. Амортизирана и отстранлива влошка од фротир. Надворешниот ѓон обезбедува издржливост и влечење за внатрешно и надворешно носење. Технологија функција : А5500 Растегливподвижен Подножје. Проет Кушн Стапало-Растегливо-Женско, А5500 Растегливподвижен Подножје, ПТ-784ПУ,Неопренови,Неопренови, ЕВА,пена,а5500, дијабетичар.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата