.

.

Викерман 6 Овес Светка Топката Украс, По Торба

Викерман 6 Овес Светка Топката Украс, По Торба

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Викерман 6" Овес Светка Топката Украс. Овој украс има завршница со светки што ќе додаде трепет на секој проект за украсување празници. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и користи дупчено и жично безбедно капаче за сигурно закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 4 орнаменти по пакување. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Секвин Заврши. Дупчат И Жичен Безбедна Капа. Се препорачува Само За Внатрешна употреба.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата