.

.

Нерѓосувачки Челик Природата Магија Руна Врежани Куче Таг Приврзок Ѓердан

Нерѓосувачки Челик Природата Магија Руна Врежани Куче Таг Приврзок Ѓердан

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит. Нерѓосувачки челик од хируршки степен е изобилен во нашата колекција поради тврдото тело, неверојатната отпорност на корозија и оцрнување. Нерѓосувачки Челик Природа Магија Руна Врежана Куче Ознака Приврзок Ѓердани Хируршки Одделение Нерѓосувачки Челик Гравирана Природа Магија Руна Дизајн Достапни Бои : Црна, Златна, Розово Злато И Сребрена Димензија : 45мм х 25мм () Доаѓа со 24 инчи (60,96 см) хируршки Одделение од нерѓосувачки Челик. Врежана Природата Магија Руна Дизајн. Достапни Бои : Црна, Златна, Розово Златна И сребрена. Димензија на приврзок : 45мм х 25мм ( ). Доаѓа со топчест синџир од 24 инчи (60,96 см).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата