.

.

Лукс® Женска Лизгачка Сарија

Лукс® Женска Лизгачка Сарија

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Носете го вашиот начин на живот во плишаните Влечки мук ЛУКС®. Овие пријатни слајдови ги одржуваат стапалата топли со меко вештачко крзно додека ватиран тери крпа влошките од мемориска пена ги прегрнуваат вашите стапала со целодневна удобност. Без разлика дали сакате мирни неутрални или живописни светли бои, Сарија ви дава начин да го носите вашиот живот без разлика што сакате. Избришете со влажна крпа, не избелувајте, поставете рамно за да се исуши. Увезени. - Внатрешен/Надворешен Ѓон - 100% Влошка Од Полиестерско Вештачко Крзно-100% Горно Полиестерско Вештачко Крзно - 100% Облога Од Полиестерско Вештачко Крзно-Американски Женски Големини С (5-6), М (7-8), Л( 9-10), XL (11-12) - достапни се повеќе опции за боја. Меморија Пена Влошка. Ватиран Тери. Вештачко Крзно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата