.

.

Qtinghua Дете Бебе Девојка Роденден Фустан Без Ракави Тул Туту Принцеза Фустани Цвет Свадба Партија Крштевање Матурска Облека Розова 12 Месеци

Qtinghua Дете Бебе Девојка Роденден Фустан Без Ракави Тул Туту Принцеза Фустани Цвет Свадба Партија Крштевање Матурска Облека

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Бебе Девојки Летен Фустан Без Ракави, Еднобоен 3д Венчелистче Декорација Мрежа Полите Фустан, Принцеза А-Линија Фустан. Големина шема : . Големина (см)tt. 70t Length : t36. 5t Bust : t48t Age : t6 - 12 Месеци. 80должина : t39t Bust : t50t Age : t12 - 18 Месеци. 90должина : t41, 5t Bust : t52t Age : t18 - 24 Месеци. 100tlengh : t44t Bust : t54t Age : t2-3 Години. 110tlengh : t46. 5t Bust : t56t Age : t3-4 Години. Големина (инч). 70t Length : t14. 37 t Bust : t18, 90 t Age : t6 - 12 Месеци. 80должина : t15, 35 t Bust : t19, 69 t Age : t12 - 18 Месеци. 90tlengh : t16. 34 t Bust : t20. 47 t Age : t18 - 24 Месеци. 100tlengh : t17. 32 t Bust : t21. 26 t Age : t2-3 Години. 110tlengh : t18. 31 t Bust : t22. 05 t Age : t3-4 Години. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Спецификација : . Материјал : 99% Полиестер+1% Спандекс. Пол : Девојки. Должина На Ракавот : Без Ракави. Боја : како што покажуваат сликите. Стил : Мода. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : 99% полиестер+1% спандекс. Мека и удобна за носење, погодна за деца и безопасна за здравјето на кожата на бебето. Дизајн : фустан За Принцеза, декорација со 3д ливчиња, мрежест раб, летен фустан со цврста боја е совршен за вашата симпатична девојка. Повод : Совршен За секојдневно носење како лето, училиште, свадба, забава, роденден, парк, плажа, фотосесија и сите други специјални прилики. Карактеристики : овој летен фустан за девојче ќе му донесе радост на вашето малечко и таа ќе добие многу комплименти на отворено. Пакет : 1*фустан. Ве молиме внимателно погледнете ги деталите за големината што ги даваме пред купувањето.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата