.

.

Земајќи Мода Женски Кардиган Елегантен Засечен Јака Двојно Гради Волна Мешавина Над Палто Кардиган Џемпери За Жени Сива Л

Земајќи Мода Женски Кардиган Елегантен Засечен Јака Двојно Гради Волна Мешавина Над Палто Кардиган Џемпери За Жени Сива Л

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Информации за производотмека Тенка Стилска Ласкава Долна Облека За Палто Е Изработена од Висококвалитетна и Мека Ткаенина. Моден Дизајн На Вратоврска, Секојдневни Долги Ракави, Тенок и Лесен Капут, Качулка Со Врвка за Вратоврска, Јакна За Секојдневно Носење. Симпатичната Цена Може Да Го Покаже Вашиот Сопствен Стил.Дневниот Тенок Шарен Палто За Трчање По Јога За Тинејџерки Е Совршен за Јога, Пилатес, Џогирање, Трчање, На Отворено, Улица, Училиште, Канцеларија, Работа, Патување, Забава, Враќање Дома. Тие Се Исто Така Совршени И Достапни Подароци или Подароци за Вашето Семејство, Пријатели, Девојка, Сестра. Жените Секојдневно Носат За Пролет, Лето, Fall и Зима.Многу кул за носење ,Нова Сезона : Aut,Зимски Пол : Женска Пригода : Секојдневна,Забава,Материјал За Плажа : Тип На памучна мешавина : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : Должина На Долги ракави : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧЕ Материјал : Кардиганот Е Изработен Од Удобен И Мек Материјал, опуштениот И удобен Капут Со Добар Растеглив Ве Прави Попријатни И Пријатни. Натпревар : палтото може да одговара со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед. Оваа облека погодна и за внатрешна и за надворешна благодарение на стилскиот изглед и супериорната ткаенина.Создавање секојдневен стил. Прилика : Овој Кардиган Убаво Ги Задоволува Вашите Дневни Потреби И Го Покажува Вашиот Шарм, Кој Може Да Се Носи На Работа, Спорт, Одмор, Забава, Одмори, Патувања И Други Прилики . Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата