.

.

Божиќна Персонализирана Качулка За Печатење Издржливи Мажи Жени Дуксери Машки Женски Врвови

Божиќна Персонализирана Качулка За Печатење Издржливи Мажи Жени Дуксери Машки Женски Врвови

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

3д Унисекс Дуксери : шарените дуксери напредна технологија ЗА 3д печатење, го прават дуксерот со качулка за мажи смешен и кул. Светла и живописна боја, без воопшто избледување, пукање, лупење или лупење. . Моден Дуксер За Унисекс : уникатниот дизајн на печатење и класичниот стил е погоден за луѓе од сите возрасти. Уникатните обрасци и бои се совпаѓаат за да покажат личност и шарм. . Повеќе од слој, оваа кул Качулка На Унисекс е главна гардероба со сите шарени отпечатоци и удобна завршница од руно. Спарете го овој пуловер со качулка со вашите омилени шорцеви, фармерки и кул удари за целосен секојдневен изглед. . Големина на деца : 100см-170см . Големина на возрасни : ХХС-8ХЛ . . Постои нашата специфична табела со големини на нашата слика. Можете да ја изберете големината што ви одговара според вашата висина и тежина. Вашето купување е добредојдено! благослови! . Ако имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме веднаш штом ќе ги видиме информациите. 3Д печатење : 3Д печатењето користи еколошки мастила за да биде појасно и помалку избледено. Материјал : памук и полиестер. Финото кроење и дизајн, мекото и еластичното го прават носењето на статијата пријатно. Погоден за : Спорт, Секојдневна, Деловна Работа, Состанок, Забава, Совршен подарок за семејства, пријатели. Ова е исто така одличен подарок за љубителите на аниме.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата