.

.

Ноќта На Вештерките Филм Декорација Врата Мат Бања Добредојдовте Подот Вратата Мат Подот Мат

Ноќта На Вештерките Филм Декорација Врата Мат Бања Добредојдовте Подот Вратата Мат Подот Мат

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Ноќта На вештерките Филм Декорација Врата Мат Бања Добредојдовте Подот Врата Мат Подот Матфеатури : ИЗДРЖЛИВ : Секој килим е направен од 100% полиестер, фланелен и пластични килими. Материјалот гарантира дека е пријателски за кожата за членовите на семејството. Не-лизгање, не-избледување, не-пролевање, високо апсорбирачки и исклучително издржливи.Работи на сите видови подови и додава текстура на подот. Голема шема на бои : површината е отпечатена со обрасци од различни бои, кои веднаш стануваат живи. Лесно украсете ја вашата област. Брилијантните бои даваат блескава модна изјава и ќе ви се допадне овој прекрасен модерен килим.Нелизгање : на дното има пластични точки што не се лизгаат за неусогласеност. Разубавете ги подовите и создадете удобно искуство за слетување со овој килим.СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА : Секој килим има свој уникатен стил кој навистина го трансформира вашиот животен простор. Погоден за внатрешна / надворешна употреба, лесен за инсталирање под, дневна соба, спална соба, бања, кујна, студентски дом, градина, гаража, влез, ходник, патека, влез, расадник, канцеларија, трпезарија, хотел.Разновидност во секојдневниот живот : одлично за семејства, деца и . Можете да ги ставите во дневната соба/спалната соба за седење, индексирање бебиња, влошки за миленичиња, детска игра, женска јога, стерео читање, подалеку од вашиот праг, па дури и како подлога за багажникот за автомобил.Големина : 40€60cm/23.6€23.6 in Material : Polyester Color : види picture Package Вклучени : 1 € Кат Мат Ова е многу популарен производ на Tik Tok. Пребарајте го брендот "zppruwei" ќе најдете повеќе стилови. Ноќта На Вештерките Филм Декорација Врата Мат Бања Добредојдовте Подот Вратата Мат Подот Мат. Како ШТО СЕ Гледа НА ТЕЛЕВИЗИЈА. Ноќта на вештерките украси.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата