.

.

Денот на независноста Бебе Момчиња Облека Лето Писмо Знаме Печатење Краток Ракав Пуловер Маица И Еластични Шорцеви Во Собата

Денот на независноста Бебе Момчиња Облека Лето Писмо Знаме Печатење Краток Ракав Пуловер Маица И Еластични Шорцеви Во Собата

Оценки на купувачот:

DEN 303.84
Од стоката
Во магацинот

Денот на независноста Бебе Момчиња Облека Лето Писмо Знаме Печатење Краток Ракав Пуловер Маица и Еластични Шорцеви Во собата. Карактеристики. Печатење со букви и знаме, врат на екипажот, Летна Маичка Со пуловер со кратки ракави за бебиња Со еластични шорцеви за половината со џебови, дизајн на валани рабови, го прават вашето мало момче попривлечно меѓу неговите врсници. Погоден за секојдневно носење, секојдневна, забава, дома, на отворено, спортска облека, летна облека за кампување. Големина(см)/(инч)ttttttttttttttttttttt. 70t0-6 МесециTtops Должина : t30 t/t11, 81t Bust : t48 t/t18, 90 Tpant Должина : t23 t/t/t9. 06пресврт : т36 т / т14.17. 80tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци Ttops Должина : t32t/t12. 60 t Bust : t50t/t19. 69 Tpant Должина : t24. 5t/t9. 65 пресврт : t38t/t14. 96 . 90tadvisted Возраст : t12-18 МесециTtops Должина : t34t/t13.39 t Bust : t52t/t20. 47 Tpant Должина : t26t/t10. 24 пресврт : t40t/t15. 75 . 100tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци Ttops Должина : t36t/t14, 17 t Bust : t55t/t21, 65 Tpant Должина : t27, 5t/t10, 83 пресврт : t42t/t16, 54 . 110tadvisted Возраст : t2-3 Годиниt Ttops Должина : t38t/t14. 96 t Bust : t58t/t22. 83 Tpant Должина : t29t/t11. 42 пресврт : t44t/t17. 32 . Спецификација. Материјал : Мешавина Од Памук. Стил : Кул Мода. Пол : Момчиња. Сезона : Лето. Количина : 2 парчиња. Ракав : Краток Ракав. Шема : Печатење Знаме Со Букви. Боја : Црвена, Бела. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Врвови. 1* Шорцеви . Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобен Материјал : Денот На Независноста новороденче момче маица сет е направен од памучна мешавина, мека и дише, се грижи за кожата на вашето бебе, вашето бебе ќе се чувствува удобно и кул во лето. Големина и Боја : 0-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 години, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот опис на големината. Боја : црвена, бела. Симпатичен Дизајн : печатење Со Букви и знаме, врат на екипажот, Летна Маичка Со пуловер со кратки ракави за бебиња Со еластични шорцеви за половината со џебови, дизајн на валани рабови, го прават вашето мало момче попривлечно меѓу неговите врсници. Многу Прилики : кул комплет за летни шорцеви за бебиња за мали деца е совршен за секојдневно носење, секојдневно, забава, дома, на отворено, спортска облека, носење летен камп. Совршен Подарок : Лежерната летна облека за бебиња за бебиња е идеален подарок за вашето дете момче На Роденден, Божиќ, Ден на Децата.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата