.

.

Акихол Сандали Мало Девојче Удобни Девојки Сандали Класични Рамни Сандали Со Отворени Прсти Летни Чевли За Фустани

Акихол Сандали Мало Девојче Удобни Девојки Сандали Класични Рамни Сандали Со Отворени Прсти Летни Чевли За Фустани

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Перформанси Танц Чевли За Девојки Детски Чевли Бисер Кристали Сјае Деца Принцеза Чевли Девојки Вода Чевли Големина 1родови : Девојки. Чевли горниот материјал : СТП. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Содржина на пакетот : 1 пар бебешки чевли. . . Мека Кожа И Амортизирана Подножје за Удобно И Најдобро Трогателно Чувство. Принцеза Сандали Дизајн Со Цвет На Врвот, Совршен за Секој Фустан. Сандали со затворени прсти, Ги Штити Малите Стапала и Ја Длабоко Нечистотијата. Флексибилен И Отпорен На Лизгање Засечен Гумен Надворешен Ѓон за Пријатно Искуство при Одење. Симпатична И Мода, Совршени Мали Девојки Сандали За Фустан, Забава, Одмор, Свадба.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата