.

.

Инктастичен Иден Крос Кантри Тркач Подарок Бебе Момче Боди

Инктастичен Иден Крос Кантри Тркач Подарок Бебе Момче Боди

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Иден Тркач На Крос-Кантри Детски Ползавец Инктастичен Иден Тркач На Крос-Кантри Новороденче Боди Со Кратки Ракави Машки Фудбал Бел И Црн 6 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. тим момчиња симпатична едно парче новороденче ползавец hws.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата