.

.

Република 500-448-HGY-NCAA Тампа Спартанците Игра Ден Маица, Хедер Греј-Мали

Република 500-448-HGY-NCAA Тампа Спартанците Игра Ден Маица, Хедер Греј-Мали

Оценки на купувачот:

DEN 127.68
Од стоката
Во магацинот

Денот На Играта Е висококвалитетна маица за вратот на екипажот. Предниот дел содржи печатено лого на вашиот омилен колеџ. Покажете го вашиот училишен дух со овие прекрасни маици за игри. Карактеристики Машинско Перење, Суво Сушење Нискофицијално Лиценцирани Спецификации Боја : Хедер Сива Ткаенина : 100% Памучна Облека : Атлетска Лига : Име На NCAATeam : Tampa Spartans Size : Мала Тежина : 0,5 фунти - SKU : WRPB811490 Памучна Маица, Дигитално Отпечатена во САД, Машинско Перење. Одлична Идеја За Подарок За Студенти, Факултет, Алумни, Родители, Пријатели, Тим. Официјално Лиценциран Од В Република Облека-Носете го вашиот училишен дух со гордост!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата