.

.

Мажите Хаити Стојат Јака Јакна Со Долги Ракави Јакна Мода Со Џебови Долна Облека Зимска Еднобојна Целосна Поштенска Палто Армија Зелена 4XL

Мажите Хаити Стојат Јака Јакна Со Долги Ракави Јакна Мода Со Џебови Долна Облека Зимска Еднобојна Целосна Поштенска Палто Армија

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Бомбардер Јакни, Мажи Стојат Јака Надворешна Облека Тип На Палто : Еднобојна, Патент, Џебови Боја : Црна, Темносина, Плитка Сива, Сива, Сина, Воена Зелена, Каки, Длабоко Сина, Армиска Зелена (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5xlmaterial : 100% Polyesterneckline : Стојат Должина На Јаката : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови Карактеристики : 1. Одличен квалитетен материјал, мека ткаенина може да ве стопли цел ден.2. Должина на колкот со ласкаво директно вклопување, разноврсна бомбер јакна што може да се облече или да се носи лежерно.3. Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн.4. Тоа е безвременско класично парче надворешна облека што ќе стане главен елемент во вашата гардероба.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Бомбардер Јакни : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Есенски Зимски Бомбашки Капут За Мажи, Обични Јакни За Јака, Машка Бејзбол Облека Со Долги Ракави. Материјал-100% Полиестер. Мажите Зимски Јакни Се Направени Од Лесна Мека Ткаенина, Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Мажите Секојдневен Бомбаш Јакна Бејзбол Палто Карактеристики Стојат Јака, Цврста Боја, Полн Патент, Мек И Удобен Материјал, Модни Јакни, Два Странични Џебови, Лабава Стил Може Да Одговара На Повеќе Тело за Мажи. Повод-Машката Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата