.

.

Воздушни Дами Плетени Панталони

Воздушни Дами Плетени Панталони

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Овие Концепти Спортски Потпорни Фланелни Панталони се совршени за опуштање на денот на играта или сонување за слатки победи На Тенеси Титаните. Класичната фланелна шема и графиката На Тенеси Титанс ја покажуваат вашата фандом во посебен дизајн. Еластичните карактеристики обезбедуваат прилагодено вклопување за да можете да останете удобни од почеток до последниот свиреж. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Материјал : 55% Памук/45% Вискоза. Машинско перење, сува сува ниска. Везена графика. Еластичен појас со врвка за влечење. Ткаени карирани дизајн. Увезени. Два странични џебови за лизгање. Inseam на големината и мерки прибл. 28.5''. Бренд : Концепти Спорт. Еластични манжетни за глуждот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата