.

.

Пинк Пудлица Новороденче Ноќта На Вештерките Костим, 6 Месеци

Пинк Пудлица Новороденче Ноќта На Вештерките Костим, 6 Месеци

Оценки на купувачот:

DEN 479.20
Од стоката
Во магацинот

Без разлика дали вашата ноќ на Ноќта на Вештерките е насочена кон трикови или задоволства, овој производ ќе ја направи вашата празнична прослава дополнително забавна. Пинк Пудлица Новороденче Ноќта На Вештерките Костим, 6-12 Месеци : Вклучува тело, хауба, ленти за раце, глуждови. Полиестер. Место чисто. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете детална табела со големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата