.

.

Костим За Капење За Жени В - Вратот Чипка Пуловер Прикривање Костими За Капење

Костим За Капење За Жени В - Вратот Чипка Пуловер Прикривање Костими За Капење

Оценки на купувачот:

DEN 335.84
Од стоката
Во магацинот

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Ракав : 50см/19.69" Должина : 60см/23.62" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22" Ракав : 51см/20.08" Должина : 61см/24.02" Големина : Л Големина На САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 12 ЕУ ГОЛЕМИНА : 38 БИСТА : 96см/37.80" ракав : 52см/20.47" должина : 62см/24.41" корисно за активности На плажа, Летни Спортови, Пливање, Нуркање И Забава Во БАЗЕН. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ги цениме вашите повратни информации, се надеваме дека ќе ни ги дадете вашите повратни информации за вашето искуство.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата