.

.

Холографски Кристално Епоксидна Мувла Десктоп Украс Силиконски Мувла За Бања Кујна Студија Спална Соба Спална Соба

Холографски Кристално Епоксидна Мувла Десктоп Украс Силиконски Мувла За Бања Кујна Студија Спална Соба Спална Соба

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Тип : Холографски Силиконски Калапбој : Блуматеријал : силика гелзизе : 26.3 х 26.3 содржина на пакетот : 1 холографски Силиконски Мувлосамо горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Самостојни проекти : Овие калапи за силиконска смола се погодни за повеќето материјали за леење, како што се епоксидна смола и УВ смола. Можете да додадете некои пигменти од смола и бои од смола за да создадете уметнички занаетчиски проекти на различни начини. Производство на холографски процес, готовиот производ има различни ефекти на прекршување под различни агли под сончева светлина. Висококвалитетен силиконски материјал.Овие калапи за смола се многу флексибилни, лесни за расклопување, еднократно и лесни за чистење. Широк спектар на употреба : калапи за смола може да се користат за изработка на уметност од смола, ракотворби и украси за домот. Нелеплива прашина, немрсна, отпорна на абење, лесна за чистење и лесна за носење, лесна за одржување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата