.

.

ШИМАНО РИБОЛОВ ОРКА 160ЈЕ БЛУ САР ТОПВОТЕР [ОТ160ЈЕБС]

ШИМАНО РИБОЛОВ ОРКА 160ЈЕ БЛУ САР ТОПВОТЕР [ОТ160ЈЕБС]

Оценки на купувачот:

DEN 351.20
Од стоката
Во магацинот

Приклучокот ТП-ОРКА има аеродинамичен дизајн кој овозможува подолги фрлања за да можете да стигнете до тоа училиште за разбивање риби. Комерцијалниот внатрешен дизајн на тежина и дава на мамката акција за тркалање и нуркање од страна на страна што имитира повредена мамка на површината. Оваа мамка е направена со конструкција преку жица и куки со висока цврстина на истегнување за максимална издржливост. Ефикасниот аеродинамичен дизајн создава долга моќна актерска екипа. Комерцијалната внатрешна положба на тежина произведува непредвидливо дејство на поп и нуркање. Ултра остри, висока цврстина на истегнување високи куки обезбедете го вашиот улов.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата