.

.

Фустани За Жени Без Ракави Отпечатени На Дозвола Макси А-Линија Халтер Летен Фустан Портокал 3XL

Фустани За Жени Без Ракави Отпечатени На Дозвола Макси А-Линија Халтер Летен Фустан Портокал 3XL

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Оваа ткаенина За Макси Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Халтер трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Информации за производот : . - Материјал : Мешавина Од Памук. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Без Ракави : Макси-Стил На Вратот На Облеката : Стил На Оглавник-Фустан : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Дами Фустан Големина : С САД : 4 Биста : 86-94см/33,86-37,01" Должина : 129см/50,79" Големина : М САД : 6 БИСТА : 90-100см/35,43-39,37" Должина : 130см/51,18" Големина : Л УС : 8 Биста : 94-104см/37,01-40.94" Должина : 131 CM/51.57" големина : xl us : 10 биста : 100-108cm/39.37-42.52" должина : 132cm/51.97" големина : xxl сад : 12 биста : 104-112cm/40.94-44.09" ДОЛЖИНА : 133cm/52.36" големина : xxxl сад : 14 биста : 108-116см/42,52-45,67" должина : 134см/52,76" големина : Ххххл сад : 16 биста : 112-120СМ/44,09-47,24" должина : 135см/53,15" големина : хххххл сад : 18 биста : 116-124см/45,67-48,82" должина : 136СМ/53.54" ФУСТАНИ за жени 2023. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : Без Ракави, Макси, Оглавник, А-Линија, Печатени.Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат ласкав изглед. "МАТЕРИЈАЛ" : Памучна Мешавина, женскиот фустан е ултра мек, дише, еластичен, многу удобен и soft.It е погоден за вас. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, секојдневна облека. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме измерете ја големината на вашето тело и погледнете ја табелата со големини пред да нарачате.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата