.

.

Детско Дете Бебе Момче Животински Принт Врвови Без Ракави +Панталони Во Риги

Детско Дете Бебе Момче Животински Принт Врвови Без Ракави +Панталони Во Риги

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Момче Панталони Костум Шема Печатење Ракави Врвот Шарени Дрво Печати Шорцеви Во Собата. Табела со големини (см/инчи)tttttt t t. 70таге : t0-6 MTtop Должина : t32cm/12.60 "t Bust : t48cm/18.90 "Tshors Должина : t22cm/8.66". 80таг : т6-12 мдолжина на ттоп : т34см/13,39 "тбуст : т50см/19,69 "Должина на шорцеви : т24см/9,45". 90таг : т12-18 мдолжина на ттоп : т36см/14.17 "тбуст : т52см/20.47 "Должина на шорцеви : т26см/10.24". 100таг : т18-24 мдолжина на ттоп : т39см/15,35 "тбуст : т55см/21,65 "Должина на шорцеви : т28см/11,02". 110таг : т2-3 YTtop Должина : t42cm/16.54 "t Bust : t58cm/22.83 "tshors Должина : t30cm/11.81". Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Материјал : Мешавина Од Памук. Пол : Момче. Видови : Шорцеви Костум. Стил : Мода. Тип На Шема : Печатење. Ракав : Без Ракави. Јака : О-Вратот. Тип На Затворање : Пуловер. Тип На Надворешна Облека : Елек. Содржина На Пакетот : . 1 Х Елек. 1 Х Шорцеви. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : мешавина од памук, изработена од висококвалитетна ткаенина, удобна, мека, дише и погодна за кожата, без штетни материи и нема да и наштети на кожата на вашето бебе. Карактеристики : Модерен Костум За Шорцеви На Момчето, принт од цртани риби, елек со тркалезен врат без ракави, шорцеви со шарени шорцеви за печатење дрвја, лабаво вклопување, удобно и дише. Повод : костумот за шорцеви е многу погоден за лето, секојдневна секојдневна облека, пижами, на отворено и одмор, плажа, патување, училиште, парк и други активности. Возраст : Погоден За новородени момчиња на возраст од 0-6 месеци, мали момчиња на возраст од 6-12 месеци, момчиња на возраст од 12-18 месеци, момчиња на возраст од 18-24 месеци и 2-3 години. Метод на чистење : Ладно перење, миење раце или машинско перење, хемиско чистење, без белење, соодветни методи за чистење ја прават облеката поотпорна на абење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата