.

.

Mwstore Овошје Вештачки Портокал Дрво Декоративни Не-бледнее Пластични Лажни Симулација Фабрика Тенџере Бонсаи За Секојдневниот Живот

Mwstore Овошје Вештачки Портокал Дрво Декоративни Не-бледнее Пластични Лажни Симулација Фабрика Тенџере Бонсаи За Секојдневниот

Оценки на купувачот:

DEN 927.20
Од стоката
Во магацинот

Опис : вештачкиот бонсаи може безбедно да се користи во текот на целата година, што не исчезнува и паѓа, нема наводнување и грижа.Со живописен дизајн на изглед, тој носи свежи и живи атмосфери во вашиот дом.Изработени од висококвалитетна пластика, овошјето и лисјата нема лесно да паднат.Должината на вештачкото растение е 18сантиметар а ширината е 25centimeter.It погоден е за свадба, забава и домашна градина.Име на ставка : Вештачки Портокал Трематеријал : Пластика Карактеристики : Реална, Не избледена, Декорација На Домот Детали За Големина : 18сантиметар х 25сантиметар/7.09 "х 9.84" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Тенџере. 1 х Вештачко Портокалово Дрво вештачките бонсаи можат безбедно да се користат во текот на целата година, што не исчезнува и паѓа, нема наводнување и грижа. Со живописен дизајн на изглед, тој носи свежи и живи атмосфери во вашиот дом. Изработени од висококвалитетна пластика, овошјето и лисјата нема лесно да паднат. Должината на вештачкото растение е 18 см, а ширината е 25 см. Таа е погодна за свадба, забава и домашна градина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата