.

.

Дел Солизе Унизе Очила За Сонце Што Ја Менуваат Бојата-Бонбони Девојка-Ја Менува Бојата Од Црна И Сребрена Во Розова На Сонце-Поларизиран Про, Огледален Објектив, Pro

Дел Солизе Унизе Очила За Сонце Што Ја Менуваат Бојата-Бонбони Девојка-Ја Менува Бојата Од Црна И Сребрена Во Розова На Сонце-Поларизиран

Оценки на купувачот:

DEN 271.84
Од стоката
Во магацинот

Ова ќе биде вашиот омилен и последен пар очила за сонце што ги поседувате. Дизајнот и бојата на Кенди Девојката се модни напред, менувајќи Се Од Црна и Сребрена Во Розова со изложување на сонце. Излезете надвор носејќи ги овие лесни нијанси и воодушевете ги сите со рамки што ја менуваат бојата. ОВИЕ ОЧИЛА за сонце НЕ само што ги штитат штетните сончеви зраци, обезбедувајќи 100% заштита ОДV/УВБ, туку и го намалуваат напрегањето на очите и обезбедуваат гледање со висок контраст. Не грижете се дали ќе се оштетат или изгубат случајно или кражба. Нашата Животна Гаранција за Замена секогаш ве покрива. Нашите Очила за Сонце" Кенди Девојка " се менуваат Од Црно Во Сребро со допир на сончевите зраци. Нашите рамки се направени од обновливи материјали погодни за земјата што ги прави лесни и хипоалергични!. Боите се прилагодуваат напред и назад за неколку секунди! Дури и во облачен ден, 80% од сончевите УВ зраци сѐ уште минуваат низ облаците, правејќи ги вашите Рамки На Дел сол да се променат! Никогаш нема да ви биде здодевно. Нашите Поларизирани леќи отпорни на гребење и отпорни на кршење обезбедуваат појасна слика што го намалува напрегањето на очите и ја подобрува визуелната длабочина со помал сјај.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата