.

.

Женски Врвови Мода Ретро Печатење Спојување Копче Хауба Кардиган Долги Ракави Палто Сива 3Х

Женски Врвови Мода Ретро Печатење Спојување Копче Хауба Кардиган Долги Ракави Палто Сива 3Х

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

ЕЛФИНДЕА Женски Блузи Мода Ретро Печатење Спојување Копче Хауба Кардиган Долги Ракави Палто Сива 3 XSize Табела : Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105cm/41.34" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 79cm/31.10"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110cm/43.31" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 80cm/31.50"Големина : xl сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 115cm/45.28" ракав : 63cm/24.80" должина : 81cm/31.89"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 120cm/47.24" РАКАВ : 64см/25.20" Должина : 82см/32.28"Големина : Хххл сад : 14 велика Британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 125СМ/49.21" ракав : 65см/25.59" должина : 83см/32.68"големина : ххххл сад : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 130см/51.18" РАКАВ : 66СМ/25.98" Должина : 84см/33.07"Големина : Ххххх сад : 18 велика Британија : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 135СМ/53.15" ракав : 67см/26.38" должина : 85см/33.46"совети : 1.Ве молиме споредете ги деталите со вашите пред да купите 2.Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот3.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето(1 см=0,39 инчи,1 инч=2,54 см)4.Нашата продавница се фокусира на создавање на сите видови додатоци за облека и облека, како што се врвовите и дното. Добредојдовте пријатели да влезат во продавницата за да изберат5.Времето на пристигнување прикажано на страницата е најновиот датум на пристигнување. Во зависност од времето на испорака, веројатно е дека ќе го испратиме вашиот производ порано за да можете да ја примите вашата стока порано6.Ви благодариме за поддршката и довербата во нас и ви посакуваме среќен живот вашата убавина никогаш не е дефинирана—Елфиндевојувајќи ви пријатно шопинг искуство! ЕЛФИНДЕА Жени Блузи Мода Ретро Печатење Спојување Копчето Хауба Кардиган Долги Ракави Палто. Женските Врвови Боја И Големина : Сива;3 X.Женските Врвови Материјал : Други Влакна. Повод : Женските Врвови Се Погодни За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн. Висококвалитетен Материјал : Женските Врвови Се Изработени Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина И Не Се Лесни За Бледнеење. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Женските Врвови Се Основни Врвови За Жените 2023 Година. Совршен Подарок : Овие Женски Врвови Се Толку Совршени. Можете Сами Да Ја Носите Или Да Им Ја Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На Женски Врвови.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата