.

.

ана Вештачки Бонсаи Лажни Растенија Цвет Кондензиран Растенија Дома Спална Соба Градина Декоративни

ана Вештачки Бонсаи Лажни Растенија Цвет Кондензиран Растенија Дома Спална Соба Градина Декоративни

Оценки на купувачот:

DEN 879.84
Од стоката
Во магацинот

Карактеристики : * висококвалитетен*Изработен од пластичен материјал, со светли бои, убав и жив изглед*Извонредна изработка, не бледнее, секогаш изгледа свежо*внатрешниот простор е убаво украсен*Погоден за свадби, забави, канцеларии, домови, ресторани, дворови, продавници итн.Спецификации : *Материјал : Пластика*Големина : 15 * 14*14см * Тежина : 55 грама (приближно)содржина На Пакување : 1 * Вештачки бонсаинота : 1.Поради различни фактори како што се осветленоста на мониторот и осветлувањето, вистинската боја на предметот може малку да се разликува од сликите прикажани на веб-страницата.2. Ве молиме, дозволете мало рачно отстапување на мерењето во податоците.3. Поради различни серии на производство, може да има мали отстапувања. Те молам прости ми. 6666.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата