.

.

ТЦ Египетски Памучен Јорган Покрие Патент Затворач Ултра Мека Издржлива И Отпорна На Бледнее Боја Бургундска Цврста Големина Полна

ТЦ Египетски Памучен Јорган Покрие Патент Затворач Ултра Мека Издржлива И Отпорна На Бледнее Боја Бургундска Цврста Големина

Оценки на купувачот:

DEN 1152.00
Од стоката
Во магацинот

Навлаката за јорган е покривка за јорган. Капакот на јорганот го штити јорганот за време на употребата. Пријатно и топло како утешител, но полесно и полесно за одржување, одлично за луѓе кои сакаат често да ја менуваат постелнината. Ние веруваме дека толку многу од животот-благосостојба, продуктивност, чувство на добро—се потпира на добар ноќен сон. Ако вашиот кревет е место што го сакате, полесно е да се одморите добро. Искрено се надеваме дека нашите можат да ви помогнат да легнете рано, да се разбудите освежени и да уживате во тие секојдневни моменти. Произведено Во Индија-100% Египетски памук. Целосниот / Двојниот Луксузен Капак за Јорган вклучува Само 1 Навлака за Јорган (88" х 88" инчи). Скриен Патент : преклопното дно на капакот На Јорганот е убаво завршено со скриено затворање на патентот, лесно се вметнува/излегува вметнувањето на јорганот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата