.

.

Морски Избор Извртено Најлонско Јаже, Бело

Морски Избор Извртено Најлонско Јаже, Бело

Оценки на купувачот:

DEN 370.56
Од стоката
Во магацинот

Произведени од 100% најлонски влакна на влакната. Има одлични својства на еластичност и способност за апсорпција на ненадејни ударни оптоварувања. Одлична отпорност на абразија, гниење, мувла, масло, маснотии, бензин, киселини и повеќето хемикалии. Seachoice Извртени Најлон Јаже, Бело.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата