.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Португалија јас Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Црна Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Португалија јас Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Црна Мат, Сребрена Рамка

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Португалија јас" Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Црна Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Алан Блаустеин. Предмет : Пејзажи. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата