.

.

Дијамант Камен Крал 0. Кт Круг Син Сафир Стерлинг Сребрена Рамка Приврзок Со Синџир

Дијамант Камен Крал 0. Кт Круг Син Сафир Стерлинг Сребрена Рамка Приврзок Со Синџир

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Нашиот Бренд : . Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалитет На Фин Накит. Секој Камен Камен Кралот парче е уметничко дело. Обезбедуваме уникатно оптимално искуство за купување за нашите клиенти. Сите наши парчиња поминуваат низ интензивен и ригорозен процес на контрола на квалитетот во нашата домашна канцеларија во Њујорк за да се осигураме дека нашиот накит е до стандард и изграден да трае. Што Нудиме : . Гем Стоун Кинг има широк спектар на фини парчиња накит Од Приврзоци, Веренички Прстени, Обетки и Нараквици, сите се достапни во огромна разновидност На Камења, Камени Бои, Благородни Метали Од 10к, 14к, 18к Злато и 925 Сребро. Гем Стоун Кинг Е Водечки Онлајн Накит Трговците на Мало. Грижа За Накит : . Бидете сигурни да се грижите за вашиот накит. Избегнувајте носење накит во вода. чувајте го подалеку од парфеми и лосиони бидејќи тоа може да предизвика абење. Секогаш чистете го накитот во топла вода со сапун. Пакување : . Скапоцен Камен кралот предмети сите доаѓаат во брендирана амбалажа која е внимателно избрана за купениот предмет. Сите наши предмети доаѓаат во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Нашето пакување се движи од прекрасни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кутии за завршна обработка од цреша со кадифени влошки.WRC-0171-Rd-S-d BL-Ssproduction Информации. Вкупна Каратна Тежина : 0,60. Метален Тип : Цврст 925 Сребро. Тип На Ставка : Ѓердани За Приврзоци. Мерења : 5 мм. Должина На Синџирот( Инчи) : 18. Тип На Синџир : Кабел. Тип На Затворач : Пролетен Прстен. Тип На Поставување : Рамка. Главни Камени Информации. Каратна Тежина : 0,60 Кт. Тип На Дијамант : Сафир. Боја : Сина. Јасност : Си1 Си2. Метод На Лекување : Дифузен. Облик : Круг. МЕРЕЊА : 5Х5 мм. Број На Камен : 1. Оваа ставка е гордо направена по нарачка во САД. 100% Гарантирано Задоволство.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата