.

.

Блескави Колекција 0. Карат 14к Круг Намалување Дијамант Дами Невестински Камен Ангажман Прстен, Бело Злато, Големина 8.5

Блескави Колекција 0. Карат 14к Круг Намалување Дијамант Дами Невестински Камен Ангажман Прстен, Бело Злато, Големина 8.5

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Оваа прекрасна дијамант ангажман невестински прстен функција 0.40 кт бели дијаманти во поставување на пронг. Сите дијаманти се пенливи и 100% природни. СИТЕ наши производи СО бесплатна кутија за подароци и 100% гаранција За Задоволство. ШКУ # К2468 други големини на прстени може да се испорачаат порано. Повеќето прстени може да се променат големината.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата