.

.

Професор По Здравство Кали Дизајн Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Професор По Здравство Кали Дизајн Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Оценки на купувачот:

DEN 223.52
Од стоката
Во магацинот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипажот Вратот Бела Здравствена Заштита Проф Кали Дизајн Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Здравствен Дизајн На Проф Кали отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата