.

.

Безгрижно ГД Белата Р В Слајд Тенда Замена Ткаенина-133 Должина На Крошна

Безгрижно ГД Белата Р В Слајд Тенда Замена Ткаенина-133 Должина На Крошна

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Изработен од долготраен тежок винил. Најлонската мрежа е зашиена во ткаенината околу поликордот што се лизга во шината за тенди за дополнително засилување и заштита од кинење и кинење. Големината се однесува на вистинската должина на крошна. Сите настрешници се протегаат до 42". Безгрижно DG1330042 Белата RV Слајд Тенда Замена Ткаенина-133 " Крошна Должина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата