.

.

Кабел За Податоци на воумхаус Што Се Повлекува Брзо Полнење 3 - Во-3А Микро USB Тип-C 8Pin Телефонски Кабел За Полнач За Кабел За Канцеларија

Кабел За Податоци на воумхаус Што Се Повлекува Брзо Полнење 3 - Во-3А Микро USB Тип-C 8Pin Телефонски Кабел За Полнач За Кабел

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Опис : Кабелот За Податоци е без заплеткување и лесен за складирање бидејќи се карактеризира со висока цврстина и дизајн што може да се повлече.Кабелот за податоци за мобилни телефони има висока струја ОД 3А, што поддржува брзо полнење и податоци со голема брзина transmission.It изработен е од пвц материјал.Должината на кабелот на производот е 1,2 м.кабелот за податоци е погоден за уреди со микро USB/тип-C/8pin интерфејс.Име на ставка : Материјал За Кабел За Податоци : Пвццабле Должина : 1,2 м Интерфејс : Микро УСБ/Тип-Ц/8пинфеатури : Стигнале, Брзо Полнење, Детали Против ликвидација : Должина На Кабел : 120см/47,24" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Кабел За Податоци Кабелот За Податоци е без заплеткување и лесен за складирање бидејќи се карактеризира со висока цврстина и дизајн што може да се повлече. Кабелот за податоци за мобилни телефони има висока струја ОД 3А, што поддржува брзо полнење и пренос на податоци со голема брзина. Изграден е од пвц материјал. Должината на кабелот на производот е 1,2 м. Кабелот за податоци е погоден за уреди со микро USB/тип-C/8pin интерфејс.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата