.

.

Амуса Женска Секојдневна Мода Еднобојна Секси Без Грб Оглавник Натрупан Јака Елек Врвот краток ракав врвот за жени

Амуса Женска Секојдневна Мода Еднобојна Секси Без Грб Оглавник Натрупан Јака Елек Врвот краток ракав врвот за жени

Оценки на купувачот:

DEN 79.84
Од стоката
Во магацинот

Големина : С САД : 4 : ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 76-96см/29,92-37,80" Должина : 65см/25,59"Големина : М САД : 6 : ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 78-98см/30,71-38,58" Должина : 66см/25,98"Големина : Л САД : 8 : ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 82-102см/32.28-40.16" должина : 67см/26.38"големина : xl сад : 10 : велика британија : 14 еу : 40 биста : 86-106СМ/33.86-41.73" должина : 68см/26.77" нацртајте ги вашите работи со оваа стилска нова кошула која е совршена ЗА Секоја Пригода!. Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна маица р. Натпревар : женските врвови лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа. Повод : женски кошули со кратки ракави за жени погодни за секојдневни, шопинг, запознавање, улица, канцеларија, работа, на отворено, училиште, дневна облека итн. Забелешка : Изберете точна големина од нашиот опис, ќе добиете слатки врвови.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата