.

.

Готски Вампир Машки Костим За Ноќта На Вештерките За Возрасни

Готски Вампир Машки Костим За Ноќта На Вештерките За Возрасни

Оценки на купувачот:

DEN 831.84
Од стоката
Во магацинот

Еве еден многу елегантен вампирски костим за остроумниот гент! Долгиот капут со кадифени детали има прикачен црвен сатенски елек и доаѓа со црна кошула напред со црвени исечени возбудувања. Вклучени се и панталони! Само додадете свои чевли и шминка. Додадете неколку заби за одличен ефект! Една големина одговара на големини 42-46. Готски Вампир Машки Возрасни Ноќта на Вештерките костим.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата