.

.

Каишек Хард Случај Школка Покрие Само Компатибилен MacBook Про 16 - А2141, Пердув Серија 0238

Каишек Хард Случај Школка Покрие Само Компатибилен MacBook Про 16 - А2141, Пердув Серија 0238

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен Со Macbook Pro 16 инчи со Лента За Допир И ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир 2020 2019 Ослободување (Модел : A2141). Ве молиме љубезно проверете го бројот на Моделот "A2xxx" на дното на лаптопот пред купувањето, проверете дали одговара на бројот на Моделот во насловот "A2141". Модел : А2141. Ослободување во 2020 2019 MVVJ2 LL/A, MVVL2 L/A, MVVK2 L/A, MVVM2 LL/A Овој Случај одговара Само за 2019 - 2020 ослободување Macbook Pro 16 инчи Со Модел на приказ на мрежницата : A2141. Ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задната Страна Од Mac Book пред да го купите. Гумени стапала од пена ви овозможуваат да пишувате безбедно на тврда површина без да се лизнете. Дводелна, лесна, прицврстена заштитна гумена тврда обвивка За Mac Book . Употребата на производство на пластика, Го Штити Вашиот Mac Book од судир,гребнатини, гребнатини, гребнатини. Овој случај За Mac Book доаѓа во различни бои кои би одговарале на секој вкус и расположение.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата