.

.

Марвел Чувари На Галакси Вол-Група Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Марвел Чувари На Галакси Вол-Група Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Оценки на купувачот:

DEN 460.80
Од стоката
Во магацинот

Овие Трендови Меѓународни Марвел Чувари На Галакси Том 3 - Група Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.62" х 24.25"х 0.75".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата