.

.

Женски Лесно Обложен Градник Од Долна Жица Со Обложени Мрежести Ремени За Рамо, Црн

Женски Лесно Обложен Градник Од Долна Жица Со Обложени Мрежести Ремени За Рамо, Црн

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Опис : . Име на производот : Женска долна облека со челична долна облека женски ултра тенок секси плус-големина градник големи гради мала долна облека. Стил на производ : со челичен раб, прилагодливи ремени за рамо, секси мрежесто предиво, извонредна елеганција, лак, убав грб во Форма На Буквата У. Материјал : најлон. Боја : 2 бои. Удобност : мека и дише, удобна,. Состав на производот : градник. Големина : . Купот-Горна биста-Долна бистаНАС . 90/40С - - - - - - 107см 42.1"88-92см 34.6 "-36.2" - - - Л1. 90/40Д109.5 цм 43.0"88-92см 34.6 "-36.2" - - - Л2. 95/42С - - - - - - 112см 44.0"93-97см 36.5"-38.1"- - - XL1. 95/42Д114.5 цм 45.0"93-97см 36.5"-38.1"- - - XL2. 100/44С - - - - - 117см 46.0"-98- 102см 38,5 "-40,1" - - - 2ХЛ1. 100/44Д - - - 119,5 см 47,0"-98- 102см 38,5"-40,1" - - - 2ХЛ2. 105/46С - - - - - 122см 47.9"103- 107см 40.5 "-42.1" - - - 3ХЛ1. 105/46Д - - - 124,5 см 48,9"103- 107см 40.5 "-42.1" - - - 3ХЛ2. Спакувани : 3* Градник. Забелешка : . 1.Овој производ се зема во натура, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме преовладувајте во натура, умот внимателно застрелан. 2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. Најдобар ефтин градник за лето. Супер дише и удобно. Навистина е меко што беше изненадувачки. Совршена долна жица. Вие гради не паѓаат кога ќе се наведнуваат над. Само неверојатно. Контурен градник со целосна покриеност со дводелни чаши под жица со мрежести вметнувања и аголни шевови. Внатрешна страна-потпорни прачки подигнете и обликувајте, Прилагодливи ремени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата