.

.

Титаниум Ласерски Дизајн Брусен Бенд

Титаниум Ласерски Дизајн Брусен Бенд

Оценки на купувачот:

DEN 287.84
Од стоката
Во магацинот

Покажете ја вашата вечна посветеност со овој неверојатен бенд, направен од титаниум. Елегантен дизајн на ласерски гравиран пламен со четкана завршница ја подобрува привлечноста на овој стилски свадбен бенд. Оваа полукружна лента од 8 мм доаѓа во големина на прст 10,5.Метална Тежина : 4,16 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамен Пламен Свадбен Накит Заврши : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 8ммринг Големина : 10,5< 2мм дебелина Половина Тркалезна Ласерска Дизајн Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Заврши : Четкан И Ласерски Дизајн. Бенд Ширина : 8 мм.Производствен Процес : Ласерски. Материјал : Примарен : Титаниум. Прстен Одговара : Стандард. Голем : Не. Дебелина : < 2 мм. Точка Тежина У/М : гм. Ширина На Предметот : 8 мм. Гравирање : Да. Пакување : Торбичка За Подароци. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Прстени. Продадени По Единица : Секој. Пол : Унисекс. Материјал : Примарна Боја : Сива. Прстен.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата