.

.

Пареа Напојува Деца Сончевиот Систем Стринг Светла Занает Комплет

Пареа Напојува Деца Сончевиот Систем Стринг Светла Занает Комплет

Оценки на купувачот:

DEN 383.68
Од стоката
Во магацинот

4м пареа напојува девојки сончевиот систем стринг светла уметнички комплет Од Играчки инспирира млади девојки да ги истражуваат сите чуда на вселената. Соберете и насликајте мини-планетариум што свети во темнина! комплетот доаѓа со 9 комплети модели На Планети за украсување и бојадисување и сјај. Вклучен е и постер во целосна боја со научни факти за сончевиот систем. Се препорачува за возраст од 5 и повеќе години. Содржина : целосен сет на пластични планети на сончевиот систем, стринг светла со 9 Led Диоди, постер, боја лента, боја четка, 2 пакети на сјајот, и детални инструкции. Задолжително, но не е вклучено : мал шрафцигер со вкрстени глави и две батерии ОД 1,5 V. Наука и уметност комплет наменета за девојки.Прави убава сончевиот систем тематските стринг светла за декорација.Ги охрабрува децата да бидат креативни и да учат за просторот во исто време.Се препорачува за возраст од 5 години и повеќе.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата