.

.

ОДИ 2-Лице Плетен Виси Трем Замав Со Синџири, Перница, Перница, Benан Замав Клупа За Градина, Дворот, Езерцето

ОДИ 2-Лице Плетен Виси Трем Замав Со Синџири, Перница, Перница, Benан Замав Клупа За Градина, Дворот, Езерцето

Оценки на купувачот:

DEN 1439.84
Од стоката
Во магацинот

"[Седишта до 2 Лица]Нашиот плетен замав на тремот има широко седиште со долга перница и 2 перници за грб, а капацитетот на тежина од 500 фунти(250 ФУНТИ/СЕДИШТЕ) е доволно безбеден. Така, двајца луѓе лесно можат да седат заедно и да уживаат во вашето најдобро време на отворено со овој фантастичен замав. Ова го прави одличен додаток на вашиот трем, двор, двор, градина или Палуба. [Висококвалитетен Плетен]Сивиот плетен јп е целосно рачно изработен и може да одолее на лошите временски услови без разлика на дожд или снег. Покрај тоа, овој плетен е доволно издржлив и цврст за да се задржи долго време. [Отстранлива Перница]Нашиот плетен замав има една перница и две перници, е многу удобен за човекот да седне или да легне. И перницата на седиштето е дизајнирана со патент, така што капакот лесно се отстранува и мие. [Стабилен и безбеден]Нашиот плетен замав на тремот ви обезбедува побезбедно искуство за седење со подебели армирани галванизирани челични синџири кои се силни, отпорни на ' рѓа и отпорни на временски услови. [Лесно За Склопување]50 " "l x 22.4" "W x 20.5" " H, доаѓа со упатства за склопување, нашиот замав за двор од 2 лица е супер лесен за составување, убаво парче мебел на отворено за предниот трем или двор.Уживајте Во Слободното Време! Карактеристики На Производот Type Wicker Трем Swing Design Modern Products вклученвикер Замав, Перница x 2, Перница x1 Материјалпе Плетен + Челична рамка + Полиестер + пенабојка плетен + Сина перница отстранливи Перници Вклучени Перници Земја На Потекло Капацитет Од 500 фунти(250 ФУНТИ/СЕДИШТЕ)Собрание За Возрасни потребни Се Дополнителни Алатки Потребни Се Сите Алатки Вклучени Гаранција Комерцијална гаранција Гаранција За Производот Должина На Гаранцијата Годишна Или Ограничена Гаранција Ограничени димензии на Производот 50""L X 22.4""W X 20.5""Hcushion Дебелина2""вкупна ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ32.19 Lbspackage Тежина37, 9 Фунти" Липер Оди 2-Лице Плетен виси Трем Замав Со Синџири, перница, перница, Benан Замав Клупа за градина, дворот, Езерцето. (Сива Плетен, Сина Перница).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата