.

.

Фантом од Пако Рабан За Мажи-6. Оз ЕДТ Спреј

Фантом од Пако Рабан За Мажи-6. Оз ЕДТ Спреј

Оценки на купувачот:

DEN 2191.20
Од стоката
Во магацинот

Лансиран од дизајнерската куќа На Пако Рабан. Овој цветен мирис има мешавина од свеж, чист, лимон, лаванда и ванила. Тоа е долготраен мирис. Лансиран од дизајнерската куќа На Пако Рабан. Овој цветен мирис има мешавина од свеж, чист, лимон, лаванда и ванила. Идеален за различни прилики. Зголемување на привлечноста и кожата пријателски фрегранс. Ве одржува освежувачки цел ден.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата