.

.

Креиник Фина Метална Плетенка # 11ид-Златна Прашина

Креиник Фина Метална Плетенка 11ид-Златна Прашина

Оценки на купувачот:

DEN 191.20
Од стоката
Во магацинот

КРЕИНИК-Креиник Фина Метална Плетенка #8. Совршен за игла, вкрстен бод и пластично платно. Оваа плетена нишка нема да се разоткрие и е силна, мека и сјајна. Плетенките имаат тркалезна форма за да понудат текстурирани димензионални ефекти. Овој пакет содржи една калем од 11ид/10 метри. Достапно во различни бои : секој се продава одделно. Произведено во САД. КРЕИНИК-Креиник Фина Метална Плетенка #8. Совршен за игла, вкрстен бод и пластично платно. Оваа плетена нишка нема да се разоткрие и е силна, мека и сјајна. Плетенките имаат тркалезна форма за да понудат текстурирани димензионални ефекти. Овој пакет содржи една калем од 11ид/10 метри.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата